Zbiórka dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem działa w warszawskiej Falenicy już od 15 lat, choć historia tego miejsca jest o wiele dłuższa. Schronisko nie jest tylko przechowalnią zwierząt, tu wszystkie potrzebujące i skrzywdzone zwierzęta znajdą specjalistyczną opiekę weterynaryjną, ale również miłość opiekunów i wolontariuszy. Fundacja Azylu pod Psim Aniołem cieszy się również ogromną popularnością, jeśli chodzi o ilość zwierząt, którym udało się odnaleźć nowy szczęśliwy dom! Od kilku lat wykorzystywaliśmy, przy corocznym rozliczaniu podatku, okazję przekazania 1% na wybraną organizację i wspieraliśmy Fundację Azylu pod Psim Aniołem. W tym roku oprócz przekazania 1%, chcielibyśmy wesprzeć działania Fundacji przez podarowanie im potrzebnych rzeczy w codziennej opiece nad zwierzętami.

Lista rzeczy niezbędnych, przekazana nam przez Fundację, jest długa, ale mamy nadzieję, że razem z Wami uda nam się zapewnić zwierzakom i opiekunom chociaż część potrzebnych przedmiotów:
– karma sucha i mokra dla psów i kotów, również ta specjalistyczna weterynaryjna, dietetyczna;
– podkłady dla niemowląt, do wykorzystania głównie przy szczeniętach i zwierzętach starszych, chorych,
– posłania, koce, ręczniki, powłoczki, śpiwory, kołdry i poduszki z wypełnieniem syntetycznym
– drapaki dla kotów oraz żwirek i kuwety,
– smycze, obroże, szelki we wszystkich rozmiarach,
– ryż, makarony, warzywa,
– środki na odrobaczanie, przeciwpchelne oraz przeciwkleszczowe,
– zabawki dla zwierząt – gumowe, sznurkowe, piłki tenisowe,
– płyny do mycia podłóg, środki odkażające (z chlorem), płyny do mycia naczyń, duże worki na śmieci.

Jeśli chcielibyście przekazać rzeczy z listy dla schroniska, skontaktujcie się z nami mailowo: ratujemysaabine@gmail.com – chętnie odbierzemy rzeczy od Was i dostarczymy do siedziby Fundacji. Jeżeli nie możecie przekazać konkretnych przedmiotów, możecie wesprzeć akcję przez wpłaty na konto ratujemySAABine – wpłaty zostaną przeznaczone na zakupy dla Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Wszystkie rzeczy, które uda nam się zebrać oraz zakupić dostarczymy do schroniska 4 kwietnia w Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych.

Każdego dnia możecie wspomóc Fundację Azylu pod Psim Aniołem nie tylko przez adopocję zwierząt, do czego z całego serca zachęcamy, ale również przez przekazywanie darowizn na konto FUNDACJI. Możecie także pomóc zwierzakom ze schroniska przez WIRTUALNĄ ADOPCJĘ – więcej informacji na stronie fundacji: http://www.psianiol.org.pl

Pamiętajcie również o przekazaniu tegorocznego 1% – KRS Fundacji Azylu pod Psim Aniołem: 0000098734

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.