O nas

W skrócie – SAAB 9000CS/podróże/poradnik/ciekawostki/gadżet/testy

Ten blog to miejsce, gdzie dzielimy się z Tobą naszymi przygodami z SAABiną.
Podróżami, wyjazdami, remontami, radościami za kierownicą i także smutkami.
Staramy się naprawiać auto sami w ramach naszych możliwości, a SAABina musi być głównie na chodzie i nie może stać bezczynnie.
Ta strona to również dzielenie się pomocą, akcja “Uparci jak Osioł”, zbiórki na zakup pożywienia dla zwierząt w schroniskach, akcja “Chcę być widoczny i żyć”.
Tutaj znajdziesz głównie zdjęcia, jak i trochę słowa. Testy tego, co nam wpadnie w ręce i użyjemy w naszych podróżach, w samochodzie.


O NAS:

SAABina – SAAB 9000CS wyprodukowany w Szwecji, pięciodrzwiowy hatchback w kolorze 198 (ciemny granat). Kupiona i serwisowana w Polsce. Wyposażona w silnik o pojemności 2 litrów i mocy 128 koni mechanicznych opartych na silniku B204l zasilana benzyną i gazem LPG na instalacji STAG-3. Na liczniku 341 tyś.,a na koncie prawie 30 lat 🙂

 

 

 

Michał – miłośnik muzyki wszelakiej, technologii, podróży czterema kółkami, tam gdzie można dojechać i tam, gdzie dojechać się nie da. 31 latek wyskakujący dość często w przyszłość, np. chce zaadoptować osła na Korfu 🙂 Nie wyobraża sobie jeździć czymś innym niż SAABina. Oczywiście jeździł, ale inne auta to jednak nie TO! Honorowy dawca krwi i zarejestrowany dawca szpiku.

 

 

 

Weronika – damska część ekipy, oprócz SAABiny oczywiście 🙂 kociara i psiara, gdyby tylko mogła zabierałaby koty i psy z każdego zakątka świata ze sobą, zdrowy rozsądek jednak nie pozwala… na szczęście dla M. i dwóch kotów w domu. Uwielbia podróże, zarówno jako kierowca, jak i pasażer, kocha Bieszczady i żeglowanie, marzy o domu nad jeziorem z olbrzymią werandą pełną kwiatów i kuchnią kaflową “jak u babci”.