Pomoc dla SWEDE


SWEDE to rodzinna firma która od kilku lat zajmuje się importem oraz obsługą szwedzkich samochodów marek Saab i Volvo.

To co wyróżnia firmę to niesamowita pasja i oddanie swojej pracy. Ze świecą w ręku szukać drugiej firmy która może poszczycić się takim podejściem do klienta czyniąc zakup czy serwis pojazdu tych wyjątkowych marek czymś jeszcze bardziej wyjątkowym.

Niestety, jak to w życiu bywa- los nie oszczędza nikogo. W sobotę 25.02.2017 spaleniu uległ garaż Michała i Agnieszki a wraz z nim cały majątek firmy. Oprócz tego w garażu znajdowało się kilka motocykli oraz Misiek- Saab 900 sedan którego renowację SWEDE zakończyło ledwie kilka tygodni przez zdarzeniem.

W związku z tym społeczność Saaba postanowiła chociaż w niewielkim stopniu pomóc stanąć Agnieszce i Michałowi na nogi aby znów mogli zajmować się tym co potrafią najlepiej wkładając w to swoje wielkie serca.

Zbieramy na niezbędne wyposażenie warsztatu oraz cegiełkę do remontu garażu. Dla Was to odmówienie sobie piwa lub paczki papierosów- dla SWEDE szansa na szybszy powrót do działalności.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty- te mniejsze i większe. Pokażmy, że ludzie z pasją potrafią się zjednoczyć w nawet tak ciężkich i trudnych chwilach.

Więcej o samym zdarzeniu możecie przeczytać tutaj:

Bydgoszcz 998

Wyborcza.pl Bydgoszcz

Z działalnością SWEDE możecie zapoznać się na ich fanpage-

Swede Cars

LINK DO WSPARCIA – https://zrzutka.pl/737z3e

Na Facebook’u trwają również aukcje dla SWEDE, gdzie można zgarnąć specjalne gadżety wprost od RatujemySAABine – https://www.facebook.com/groups/1815067522075193/?fref=ts

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. aqq pisze:

    Smutne ale… nie było ubezpieczenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.