Zbiórka ruszyła!

Jest 30 marca, więc zgodnie z naszymi zapowiedziami rusza zbiórka “Uparci jak Osioł”, która znajduje się tutaj – >>>>>> http://bit.ly/OpUjO2017

Poniżej wklejamy pełen tekst ze strony zbiórki oraz nagrody które są do zdobycia.
Zbiórka kończy się 31 maja o 20:00.


logotyp_osiol-768x330.jpg

Kim jesteśmy

Michał – miłośnik muzyki wszelakiej, technologii, podróży czterema kółkami, tam gdzie można dojechać i tam, gdzie dojechać się nie da. Nie wyobraża sobie jeździć czymś innym niż SAABina. Oczywiście jeździł, ale inne auta to jednak nie TO! Honorowy dawca krwi i zarejestrowany dawca szpiku.

ujo4-768x432.png

Weronika – damska część ekipy, oprócz SAABiny oczywiście! Kociara i psiara, gdyby tylko mogła zabierałaby koty i psy z każdego zakątka świata ze sobą, zdrowy rozsądek jednak nie pozwala… na szczęście dla M. i dwóch kotów w domu. Uwielbia podróże.

P7230263-576x1024.jpg

ratujemySAABine.pl – to blog,  gdzie dzielimy się naszymi przygodami z SAABiną, czyli SAABem 9000CS wyprodukowanym w Szwecji, który na liczniku ma 341 tyś.,a na koncie prawie 20 lat. Niecały rok temu “zaadoptowaliśmy” naszego SAABa i uruchomiliśmy projekt ratujemySAABine. Ta strona to nie tylko dzielenie się podróżami, wyjazdami, remontami, ale również dzielenie się pomocą, m.in. zbiórki na zakup pożywienia dla zwierząt w schroniskach oraz akcja „Chcę być widoczny i żyć”.

DSC_0001_DxO.jpg

Akcja “Uparci jak Osioł” to połączenie pasji do podróży oraz miłości do zwierząt! I do SAABiny oczywiście 🙂

Co planujemy?

10 lipca 2017 roku ruszamy naszą SAABiną na grecką wyspę Corfu do Corfu Donkey Recue, wyjątkowego schroniska dla… Osłów, lecz nie tylko.

Przed nami ponad 5700 kilometrów trasy i około 3 tygodnie podróży: Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Albania,Grecja, Bułgaria, Rumunia.

Czy damy radę? Czy SAABina da radę?

Głównym celem naszej wyprawy jest Corfu Donkey Recue – schronisko położone w środku wyspy opiekuje się osłami: schorowanymi, ślepymi, z nadwagą bądź niedowagą, starymi, takimi, które zdaniem niektórych ludzi nie nadają się już do pracy i czeka na nich tylko jeden los. Na szczęście istnieje na wyspie schronisko, które odkupuje od gospodarzy osły i zapewnia im leczenie oraz spokojne życie na starość. Lokatorami schroniska są również koty (których na wyspie jako bezdomnych jest mnóstwo) i parę psów.

ujo2.png

Chcemy spędzić w schronisku jak najwięcej czasu, aby pomóc w codziennych zajęciach i opiece nad zwierzętami oraz żeby nagrać dla Was ciekawą relację, która mamy nadzieję zachęci również Was do odwiedzin korfiańskich osiołków. Do schroniska dostarczymy także rzeczy potrzebne w codziennej opiece nad podopiecznymi: karmę, owoce, opatrunki, koce, legowiska itp. Na zakończenie chcemy również przekazać fundusze na adopcję jednego lub kilku osłów, tak żeby miały zapewnioną opiekę przez kilka kolejnych miesięcy!

Na co zbiórka?

Zebrana kwota zostanie przekazana na cele schroniska, zarówno w postaci zakupionych potrzebnych rzeczy, jak również kwoty przekazanej bezpośrednio na adopcję osłów.

ujo1-768x432.png

Każdy z Was może  uczestniczyć w wyprawie razem z nami!

Dzięki wspraciu akcji “Uparci jak Osioł” możecie nie tylko pomóc zwierzakom, ale również  zdobyć wakacyjne souveniry bez wychodzenia z domu!
Kartki pocztowe, magnesy oraz nalepki będziemy wysyłać wprost z wyspy Corfu! Większe nagrody prześlemy od razu po powrocie do Polski.

Wszystkie informacje będziemy zamieszczać tutaj na stronie ratujemysaabine.pl, na fanpage’u  RatujemySAABine na Facebook’u, na naszym kanale YouTube RatujemySAABine, Twitterze RatujemySAABine i Instagramie RatujemySAABine.

Zapraszamy Was do odwiedzania strony, profilu na Facebooku, subskrybuowania na Youtube, śledzenia na Twitterze i obserwowania Instagrama!

Wszystkie osoby wspierające akcję “Uparci jak Osioł” otrzymają imienne podziękowania w napisach końcowych każdego odcinka relacji z podróży dostępnego na naszym kanale YouTube.

Nagrody

10zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl
20zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl oraz wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu
50zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu oraz naklejka z  logo wyprawy oraz naklejka Ratujemy SAABinę
100zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu  oraz wyjątkowy magnes przypominający o wsparciu wyprawy
150zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu oraz wyjątkowy kubek z logo wyprawy (upominek wysyłamy po powrocie do Polski)
250zł – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu oraz limitowania koszulka akcji “Uparci jak Osioł” z kompletem naklejek (upominek wysyłamy po powrocie do Polski)
500zł – DLA KOBIET – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu, limitowania koszulka akcji “Uparci jak Osioł” z kompletem naklejek oraz specjalnym dyplomem Upartej jak Osioł i regionalnymi greckimi specjałami  w wersji damskiej (paczkę wysyłamy po powrocie do Polski)
500zł – DLA MĘŻCZYZN – podziękowanie na stronie ratujemySAABine.pl, wakacyjna pocztówka z pozdrowieniami od Osłów wysłana z wyspy Corfu, limitowania koszulka akcji “Uparci jak Osioł” z kompletem naklejek oraz specjalnym dyplomem Upartego jak Osioł i regionalnymi greckimi specjałami  w wersji męskiej  (paczkę wysyłamy po powrocie do Polski)
1000zł – PRZYJACIEL WYPRAWY – dla firm i instytucji – logotyp umieszczony w materiałach promocyjnych oraz materiałach relacjonujących wyprawę, specjalne podziękowania w formie odznaki Przyjaciela Wyprawy, kosz regionalnych greckich przysmaków

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.