WAŻNA INFORMACJA!

W skrócie – założyliśmy Patronite!
A we wpisie więcej informacji.

Nad założeniem konta Patronite zastanawiałem się od sierpnia 2019 roku do przedwczoraj gdzie na poważnie przeanalizowałem plusy i minusy założenia tam profilu autora.
Największą zagwozdkę miałem z tym co Wam – najwierniejszym fanom w zamian zaoferować przy danych kwotach wsparcia.
I tak oto powstał zarys, który na stronie Patronite możecie sobie zgłębić, a tu podaje Wam dodatkowo.

Są dwie kwoty wsparcia miesięcznego – 5 i 10 złotych miesięcznie.
Przy obydwu kwotach Twoje imię i nazwisko (chyba, że zdecydujesz się wspomóc anomimowo) znajdzie się na naszej stronie w podziękowaniach, a także w napisach każdego odcinka który powstanie z Twoim udziałem. Dodatkowo co 3 miesiące będziemy losować jednego (bądź więcej) wygranego w konkursie, który zgarnie dostępne tylko tam gadżety RatujemySAABine lub jakieś gadżety motoryzacyjne które uznamy za fajne na nagrodę.
Osoby które zdecydują się na wsparcie kwotą 10 złotych miesięcznie dodatkowo otrzymają dostęp do grupy patronów na Facebooku, gdzie jako pierwsi będą informowani o tym co się dzieje z SAABiną, będą mieli wkład w to co naprawiamy i jak naprawiamy, oraz będą mogli uczestniczyć w live’ach z SAABiny oraz montażu wideo nowych odcinków.

Co ja zrobię za te darowizny?
Odpowiedź jest prosta – będę naprawiał SAABinę.
Ustaliłem 3 cele na chwilę obecną.
Pierwszy najniższy – 500 zł – pozwoli mi intensywniej szukać garażu bądź miejsca w którym będę mógł wykonywać naprawy SAABiny, ale także zakup nowych części (czy to plastików które popękały etc.)
Drugim celem jest osiągnięcie kwoty 1500zł kiedy to będziemy odwiedzać tory wyścigowe zlokalizowane w Polsce, na których będziemy starali się wykręcić jak najlepsze czasy – z tych całych 128 koni.
Ostatnim celem jest kwota 8500 złotych za który wspólnie naprawimy podwozie SAABiny.

Jeśli bliski sercu jest Tobie projekt jakim jest Ratujemy SAABine i chcesz być jego częścią, zapraszam Cię do zostania Patronem poprzez link znajdujący się poniżej.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.