Witaj, świecie!

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
– Mark Twain

O NAS:

SAABina – SAAB 9000CS wyprodukowany w Szwecji, pięciodrzwiowy hatchback w kolorze 198 (ciemny granat). Kupiona i serwisowana w Polsce. Wyposażona w silnik o pojemności 2 litrów i mocy 128 koni mechanicznych opartych na silniku B204l zasilana benzyną i gazem LPG na instalacji STAG-3. Na liczniku 337 tyś.,
a na koncie prawie 20 lat 🙂

M. – miłośnik muzyki wszelakiej, technologii, podróży czterema kółkami, tam gdzie można dojechać i tam, gdzie dojechać się nie da. 31 latek wyskakujący dość często w przyszłość, np. chce zaadoptować osła na Korfu 🙂 Nie wyobraża sobie jeździć czymś innym niż SAABina. Oczywiście jeździł, ale inne auta to jednak nie TO!

W. – damska część ekipy, oprócz SAABiny oczywiście 🙂 kociara i psiara, gdyby tylko mogła zabierałaby koty i psy z każdego zakątka świata ze sobą, zdrowy rozsądek jednak nie pozwala… na szczęście dla M. i dwóch kotów w domu. Uwielbia podróże, zarówno jako kierowca, jak i pasażer, kocha Bieszczady i żeglowanie, marzy o domu nad jeziorem z olbrzymią werandą pełną kwiatów i kuchnią kaflową “jak u babci”.

BLOG? PO CO NAM TO?

Właściciele SAABów wiedzą doskonale, że SAAB to szczególne auto. Auto z duszą! Auto, w którym podróż nie jest tylko podróżą! Jak już raz wsiadło się do SAABa, to trudno się z nim rozstać. I tak jest właśnie z Nami.

SAABiną podróżujemy od 4 lat, jedni znajomi się dziwią: “to ona jeszcze jeździ?!”, inni zastanawiają się po co nam ona, skoro możemy mieć inny, nowszy, ładniejszy samochód. Ale my nie chcemy nowszego, ładniejszego! Chcemy udoskonalać, naprawiać i ratować naszego SAABa, bo wierzymy, że może nam jeszcze trochę posłużyć.

Blog będzie więc o życiu codziennym, naszym i SAABiny. Część o naprawach, poprawkach, częściach i wszystkim związanym z moto-auto-technologią poprowadzi męska część ekipy, czyli M.

W. przedstawi Wam damską wersję życia z SAABem, opowie o szczegółach wypraw, podróżach, ciekawych
i polecanych miejscach.

Dzięki podróżom możemy odkryć nie tylko nowe ciekawe i piękne miejsca, często zapomniane przez ludzi, ale przede wszystkim odkrywamy siebie samych – nasze słabości, ale też możliwości. Poznajemy przyjaciół, którzy bezinteresownie chcą pomóc. Poznajemy smaki, kulturę i zwyczaje. Podróż uczy wytrwałości,  a podróż 20-letnim autem uczy także dużo cierpliwości! I  tym wszystkim będzie się z Wami dzielić.

Nasz blog będzie trochę jak pomieszanie wizyty u mechanika samochodowego i psychologa, ponieważ cały nasz związek to swego rodzaju “trójkąt”, z którym trzeba się nauczyć żyć: On, Ona i SAABina ( drogie Panie – z autami nigdy nie wygracie, nauczcie się je kochać tak samo jak faceci, szczęście gwarantowane!).

Czytajcie, komentujcie i bądźcie z nami podczas naszych podróży!

Znajdziecie nas również:

fb_icon_325x325
                                          instagram_app_large_may2016_200

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses User Verification plugin to reduce spam. See how your comment data is processed.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.